Handlujesz z zachodem? Wykorzystaj potencjał miasta

przez | 5 lipca 2017

Lokalizacja firmy jest w stanie ogromnie jej pomóc, szczególnie jeśli jej profilem jest sprzedaż na zachód – Szczecin idealnie nadaje się do tego celu. Aby reklama jednak dotarła doog=kreślonej grupy klientów, konieczne jest skomponowanie odpowiedniej, skutecznej i profesjonalnej kampanii reklamowej, które dzisiaj niekoniecznie słusznie odbywają się głównie za pomocą Internetu, zapominając często i lekceważąc najlepsze i zupełnie tradycyjne formy radzenia sobie z ofertą konkurencji. Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał i być numerem jeden w Szczecinie, już teraz zamów plakatowanie.

Skąd pomysł na taką reklamę?

Wszystkie statystyki pokazują, że tradycyjne metody reklamy są dzisiaj w dalszym ciągu najskuteczniejsze – na reklamę internetową klienci zaczynają się już uodparniać i znajdować sposoby na jej skuteczne obejście. Im częściej jest też powtarzana reklama, tym gorsze skojarzenia powoduje. Inaczej działa plakatowanie Szczecina – ta metoda dzięki swojej niewielkiej inwazyjności nie przeszkadza, jednocześnie rzuca się jednak w oczy, nie powodując u potencjalnego klienta wrażenia zabiegania o swoją uwagę. Wbrew pozorom słupy ogłoszeniowe w Szczecinie są jednymi z najlepszych źródeł lokalnej informacji.

Czy plakat może docierać jeszcze dalej?

Niektórym przedsiębiorcom nie chce się nawet wierzyć, że zwykły plakat może dotrzeć do większej ilości lokalnych i potencjalnych klientów niż reklama internetowa, jednak tak dzieje się naprawdę, jeśli wziąć pod uwagę plakaty rozwieszane również w szkołach czy na uczelniach wyższych, a także w akademikach, dzięki czemu skutecznie dokonujemy zróżnicowania odbiorców naszych klientów.

2 myśli nt. „Handlujesz z zachodem? Wykorzystaj potencjał miasta

  1. Marek

    Mnie takie ogłoszenia kojarzą się z wsią, ale to z kolei są bardzo miłe skojarzenia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *